EKB TAKİP

EKB Takip, Türkiye'de ilk defa ekbdanismanlik.com tarafından sunulan bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde ekbdanismanlik.com üzerinden vermiş olduğunuz Enerji Kimlik Belgesi siparişlerinizin durumunu bilgisayarınızdan veya cep telefonunuzdan anlık olarak kontrol etme imkanı sunulmaktadır. 

Projeniz firmamıza ulaştıktan sonra ekibimiz tarafından yapılan kontroller neticesinde Enerji Kimlik Belgesi düzenlenmesine uygunsa onaylanır ve bu işlemden sonra Enerji Kimlik Belgesi için alt yapı çalışmaları gerçekleştirilerek BEP-TR sisteminde projeniz oluşturulur. Bu aşamada "Enerji Kimlik Belgeniz Hazırlanıyor" bilgisi takip sisteminde yer alır. Eğer BEP-TR sisteminde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan kaynaklanan bir çalışma veya güncelleme varsa "Enerji Kimlik Belgeniz Beklemede" bilgisi paylaşılır. 

Enerji Kimlik Belgeniz hazırlandıktan sonra "Enerji Kimlik Belgeniz Hazır" bilgisi verilir ve belgenin hazırlandığı gün mesai saatleri içindeyse kargoya verilir, bu durumda "Enerji Kimlik Belgeniz Kargoda" bilgisi ve kargo takip numarası takip bölümünden sizinle paylaşılır.  Bu kargo numarası ile kargo firmasının web sayfasından Enerji Kimlik Belgenizin nerede olduğunu ve hangi gün size teslim edileceğini kontrol edebilirsiniz.


Anasayfa'ya geri dön.